Design by “design.noresin
Suvenīra numuri

Ja Jūs gribat izcelt savu uzticāmo automobili starp citiem, padarīt to oriģinālāku un paši kļūt zināmi kā oriģināla personība, tad labākās izvēlēs nekā personificēts auto numurs jums nav.

Kļūstiet pamanams! Lai par Jums runā! Uzdāviniet sev šo prieku, bet ja meklājat dāvanu radiniekiem, draugiem, pazistāmiem (auto cienitāiem), tad šī nestandarta dāvana būs daudz labāka par fotorāmjiem, smaržam, fotoalbumiem u.tm.l ierastam lietam. Piekrītat? Nav iebildumu!)) Lai Jūsu draugi ar jūsu palidzību kļūst spilgti. Tāda dāvana paliks atmiņā un nepazaudēsies starp citām.

Ir vēl viens svarīgs pozitīvs moments. Beidzot var izpaust sevi! Kā jums ir ar fantāziju?))

Kādam fantāzijas pietiek uz visu pasauli, kādam pat sacerējumi skolā beidzas ar pirmo rindu.))

Nav nekas traks! Šeit Jūs varat mierīgi izpaust savas idejas, nedomājot par to, ko cilvēki pateiks.

Humora cienitāji un humoristi! Griežos pie Jums! Švaki ir valstī? Nav par ko pasmieties? Izpaudiet sevi! Nobeigsim krīzi ar humora palidzību! Sastreiguma biedri to novērtēs!)))

Nav ko domāt! VAJAG ŅEMT! Jums labākā izvēle būs alumīnija auto numurs (kā īstiem auto numuriem), jo materiāls ir izturīgāks, nedeformējās ka plastikāts un izskātās pievilcīgāk!

Reklāma ir tirdzniecības dzinējs! Vai man ir taisnība? Un kā vēl....)))

Kommerce iegāja mūsū dzīvē! Veiksmīgam uzņēmējam obligāts atribūts ir savs autonumurs ar firmas,weblapas nosaukumu! Jūs taču esat veiksmīgs uzņēmējs, jā?))) Vēl šādus numurus var uzdāvināt darbiniekiem-komandas gara uzturēšanai, ka arī tā ir bezmaksas reklāmai.

Tā! Reklāma vajadzīga ne tikai uzņēmējiem, bet arī prīvatam personam, piemēram, paziņot kā pārdodat savu auto. Var arī papīru uzlīmet, bet effekts būs mazāks. Jūsu izvēle?

 
Tālr. +371 67-80-64-68; E-pasts vip@vip-nomera.lv